Відповіді на поширені запитання

Як готується натуральне харчування Fresh Dog Food?

Fresh Dog Food - натуральний корм для собак. Не консервований, не сухий, не сирий. Всі наші рецепти ретельно готуються з використанням свіжих інгредієнтів, проходять щадну термічну обробку, а потім заморожуються, щоб не втратити корисні властивості. Ми використовуємо вакуумну упаковку, аби зберегти наші раціони свіжими, без використання консервантів і хімікатів.

Які продукти використовуються при приготуванні?

В нашій їжі ми використовуємо тільки свіжі натуральні продукти, які у повсякденному житті вживає людина. Основу кожного рецепта становить моно білок: яловичина, індичка, курка, біла морська риба. Так, такої ж якості, як ви купуєте для приготування різних страв для вашої родини. Також до складу входять вуглеводи, овочі або фрукти та суперфуди.

Як ви визначаєте порції для моєї собаки?

Під час заповнення форми на сайті Fresh Dog Food, ви даєте відповіді на запитання щодо вашого песика. Для розрахунку добової норми нам необхідна інформація про породу, вік, вагу, стан тіла, рівень активності, алергію тощо. У співпраці з нашими ветеринарами-дієтологами, ми розробили систему, яка розраховує і визначає оптимальні потреби в калоріях для вашого песика, ці дані ми порівнюємо з рекомендаціями від FEDIAF (керівного органу, який вирішує, що повинно входити в їжу наших улюбленців з точки зору харчування). Враховуючи всю отриману інформацію - система розраховує рекомендований раціон на день. Важливо, у деяких собак обмін речовин може бути швидшим, ніж у інших, тому деякі плани можуть потребувати подальшого коригування.

Як перейти з сухого корму на натуральну їжу від Fresh Dog Food?

Ми включаємо інструкції з переходу у вашу першу коробку, аби забезпечити плавну і легку адаптацію до натурального харчування. Весь перехід займає приблизно 7 днів, новий етап переходу починається через кожні два дні:

День 1-2: подавайте 25 % всієї порції нової їжі, змішаної з 75 % старої їжі.

Дні 3-4: подавайте 50 % нової їжі, змішаної з 50 % старої їжі.

Дні 5-6: подавайте 75 % нової їжі, змішаної з 25 % старої їжі.

День 7+: подавайте 100% їжу Fresh Dog Food. Щаслива собака :)

*Важливо, щоб ваш собака поступово змінював їжу з поточного корму, аби уникнути розладу травлення та проблем зі шлунком.

Як зберігати їжу и краще розморожувати?

Зберігати запас харчування Fresh Dog Food необхідно в морозильній камері, за температури -18С градусів. Заморожені раціони зберігаються до 60 днів у морозилці. Найпростіший спосіб нагодувати свіжозамороженими стравами - це перейти з морозильної камери в холодильник у миску. Дістаньте пакет із морозильної камери і розморозьте його в холодильнику (переважно) або занурте в холодну воду. Зберігайте в холодильнику в скляному або пластиковому контейнері, а потім подавайте в рекомендованій кількості.

Дуже важливо, під час подачі песику його чергової порції, їжа має бути кімнатної температури.

*Приготовлені продукти, розморожені в холодній воді, ніколи не слід заморожувати повторно.

Що якщо моєму псу не підійде їжа?

Кожна собака має різні смаки, тож, якщо йому не сподобається перший рецепт, який він спробує - не хвилюйтеся. У нашому меню є інші смаки, тому песик обов'язково знайде собі фаворита.

Будь-яка зміна в їжі або дієті може вплинути на травну систему песика,саме тому перехідний період такий важливий. До першого замовлення ми кладемо інструкцію з правильного та поступового переходу, обов'язково прочитайте її перед тим, як подавати першу порцію наших раціонів.

Аби повністю перейти на нове харчування, песику може знадобитись до 7 днів, дотримуйтесь рекомендованої схеми та пам’ятайте, якщо у вас виникають якісь запитання - ми завжди раді допомогти.

Якщо ваш собака має алергію або підвищену чутливість - обов’язково повідомте нам про це, аби ми могли підібрати раціони відповідні до його потреб.

У випадку якщо раціони все ж не підійшли, ви легко можете оформити повернення, для цього просто напишіть нам. Ви відправляєте нам залишок запакованих раціонів, ми - повертаємо кошти за них.

Як ви доставляєте заморожену їжу? Відправляєте по всій Україні?

Наразі ми відправляємо наші раціони по всій Україні (крім окупованих регіонів). Доставку ми здійснюємо сервісом Нової Пошти.

У великі міста бокси прибувають вже на наступний день після відправлення. У віддалені, від обласних центрів, міста та села доставка триває до 2 днів. Ви можете оформити доставку на відділення, поштомат, або ж скористатись кур’єрською доставкою до дверей.

Заморожену їжу для вашого песика ми відправляємо в спеціальному термобоксі, а також кожен пакет фасується додатковою термостійкою плівкою, що дає нам змогу гарантувати замороженість продукту до 24 годин з моменту відправки.

Якщо Бокс перебуває на відділенні понад 24 години - ми не можемо гарантувати збереження продукту. У нас працює система нагадувань, тому прохання забирати Бокс з їжею якомога швидше після його прибуття на відділення.

Що таке підписка на Fresh Dog Food?

Підписка означає, що їжа для вашої собаки буде доставлена завжди вчасно, щоб запаси їжі ніколи не закінчувалися і у вас не було клопоту!

Ви сплачуєте замовлення згідно вибраного плану ( тиждень, два тижні або місяць) підписки, ми для вас готуємо та доставляємо готову їжу до ваших дверей.

Ваш вихованець отримає найздоровішу їжу, а ви отримаєте комфорт і більше часу для себе. Ви можете будь-коли призупинити, змінити або скасувати підписку. Ви можете керувати планом харчування згідно ваших побажань. У разі виникнення труднощів ви завжди можете зв’язатися з нами.

food

Розрахуємо приблизну ціну?

У мене порода
йому/їй
і вага складає
Денна норма раціону
300г
Ціна в день
79грн
Розрахувати план