family

Про нас

Як з'явився перший в Україні сервіс Fresh Dog Food? Це сімейна компанія, яка виготовляє не тільки натуральну їжу для собак, а ще й пропонує індивідуальний підхід до кожної собаки ( тому що кожний улюбленець особливий та з різними потребами) та доставляє готову свіжу їжу до ваших дверей. Наша історія почалася з того, що в нашій родині з'явилася собака на ім’я Стіч! І не просто собака, а цуценя Французького Бульдога - породи, яка схильна до алергій та хвороб.

Звичайно, ми хотіли, щоб наш улюбленець був здоровий, радісний та повний енергії. І щоб ми всі були щасливі та не знали клопоту :)

Саме тому, питання чим годувати нашу собаку, стало дуже гостро. Їжа повинна бути не тільки смачною, а ще і корисною та безпечною. Адже як і у людей, правильне харчування прямим чином впливає на стан здоров'я настрій та життєву енергію.

А правильне харчування - це тільки натуральна свіжа їжа, виготовлена за простим рецептом, без використання в приготуванні високих температур і сушки, без консервантів, без втрат корисних речовин і збалансованих для здоров'я собаки всіх вітамінів і мінералів, керуючись наукою та любов’ю.

Ми любимо собак та бажаємо їм міцного здоров’я та довгих років життя.

food

Розрахуємо приблизну ціну?

У мене порода
йому/їй
і вага складає
Денна норма раціону
300г
Ціна в день
79грн
Розрахувати план